2
Loading ...

7pCG media

Nasza działalność zaczyna się wszędzie tam gdzie jesteś w stanie powiedzieć grafika, reklama, marketing.

7

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Najważniejsze elementy naszej oferty, bo nawet gdybyśmy chcieli to nie sposób zdefiniować jej do końca, ponieważ jest ona zawsze w pełni dostosowana do potrzeb.

Strony internetowe

Landing page, strona z kilkoma zakładkami, sklep internetowy czy rozbudowane witryny. Jesteśmy w stanie zbudować dla Ciebie praktycznie każdą stronę.

Social media

Możemy je poprowadzić za Ciebie zgodnie z najnowszymi trendami i wymaganiami poszczególnych mediów.

Grafika reklamowa

Wizytówki, ulotki, plakaty, banery, posty na social media itp itd. Przygotujemy dla Ciebie wszelkie grafiki, które możesz wykorzystać online lub wydrukować.

 

Szablony komunikacji

W oparciu wyznaczone przez Ciebie elementy /np. logo/ przygotujemy dla Ciebie szablony postów, które będziesz mógł wykorzystać w swojej komunikacji. Co więcej udostępnimy Ci narzędzie, dzięki któremu samemu przygotujesz grafiki według swojej fantazji, ale jednak w zgodnie z graficznymi aspektami komunikacji Twojej firmy.

Key visual

Taki jeden element, który sprawia że każda Twoja reklama, każda grafika jasno i jednoznacznie kojarzy się z Twoją firmą lub poszczególną marką. Charakterystyczna czcionka, ułożenie na grafice - może gradient - wybierzemy coś unikatowego i przyjemnego dla oka.

Jak możemy Ci pomóc?

Możesz do nas zadzwonić, napisać maila, użyć dowolnie innego wybranego komunikatora lub umówić się odrazu na spotkanie online w dogodnym dla siebie dostępnym terminie.

Umówione spotkanie jest bezpłatne i ma charketer konsultacyjny, ale i doradczy - nic nie tracisz, możesz zyskać.